להשכרת שטחי מסחר 6373*
אנחנו כאן, תמיד לשירותך!
רוצה לתאם פגישה וסיור במסחר? השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
icon phone
*6373
icon street
רח' דניאל ינובסקי 17, שכ' ארנונה ירושלים

אודות

שיכון ובינוי

שיכון ובינוי נדל"ן

קבוצת שיכון ובינוי הינה קבוצת התשתיות והנדל"ן המובילה בישראל, קבוצה גלובלית שפועלת ביותר מ-20 מדינות על פני 4 יבשות ושמרכזה בישראל. הקבוצה מעורבת במגה פרויקטים בהיקפים כספיים גדולים וברמת מורכבות גבוהה הן למגזר הפרטי והן לציבורי. חברות הקבוצה מובילות כל אחת בתחומה, בין אם בסלילת כבישים ובניית גשרים, ייזום והקמת תחנות כוח ,שכונות למגורים , מבני מסחר וציבור, השבחה ופיתוח של מקרקעין, מכירת מקרקעין ובין אם בהחזקה ובהשכרה של נכסים מניבים. כמו כן, עוסקת הקבוצה בהקמה, מימון והפעלה של מיזמי ענק בתחומי התשתיות, הסביבה, האנרגיה, טיהור והתפלת המים ופיתוח פרויקטים רחבי היקף בארץ ובעולם.

קבוצת שיכון ובינוי אימצה כחזונה את גישת הקיימות (Sustainability): "להיות קבוצה עסקית מובילה, היוצרת סביבת חיים בת-קיימא ומתקדמת בארץ ובעולם, למעננו ולמען הדורות הבאים". בפעילויותיה נשקלים, לצד השיקולים הכלכליים, גם שיקולים סביבתיים וחברתיים. דגש מיוחד ניתן בתכנון ובביצוע כל פרויקט לשמירה על איכות הסביבה ולמזעור ותיקון נזקים אפשריים מתהליך הבניה. הקבוצה אימצה תקנים מתקדמים של בנייה בת-קיימא, מעורבת בפרויקטים בתחומי האנרגיה המתחדשת והמים ושמה דגש על התנהלות בשקיפות ותוך שיתוף מחזיקי עניין ועוד. בנוסף, שיכון ובינוי מקיימת פעילות ענפה בתחום קשרי הקהילה.

מעונות הסטודנטים אוניבסיטת תל אביב - הדמיה להמחשה בלבד

חלומות ארנונה - הדמיה להמחשה בלבד

לקבוצה ניסיון במגה פרויקטים בתחום הזכיינות -  BOT כדוגמת מעונות הסטודנטים בת"א ומכללת השוטרים בבית שמש. 

מעונות הסטודנטים החדשים בתל אביב
על שטח של כ-35,000 מטרים רבועים נבנה פרויקט דיור בקמפוס אוניברסיטת תל-אביב: עיר הסטודנטים, ובה שמונה בנייני מעונות חדשים לסטודנטים, חנויות, בתי קפה, גינות, מרחבים ירוקים ומקומות לפעילויות פנאי. פרויקט זה שנבנה ע"י סולל בונה ומתוחזק ע"י שיכון ובינוי נדל"ן מאפשר להציע מגורים לעוד אלפי סטודנטים בקמפוס הירוק והיפה בישראל. מתחם המגורים בברושים ובאיינשטיין מכיל כ-3,400 יחידות כולל יחידות סטודיו ודירות משותפות עבור סטודנטים לתואר ראשון מהפריפריה וסטודנטים מחו"ל, יחידות עבור סטודנטים נשואים, ודירות עבור חברי סגל צעירים עם משפחות. כל הדירות בנויות בעיצוב ובגימור באיכות גבוהה, תוך שמירה על נוחות ואוירה חמימה, על מנת שהסטודנטים המתגוררים בהן ירגישו בבית. שיכון ובינוי בנו את המעונות, איבזרו את הדירות ואחראים על קליטת הדיירים, תיחזוק המתחם כולו  כולל החללים הציבוריים.

המכללה הלאומית לשוטרים בבית שמש 
שיכון ובינוי מנהלת בזיכיון את בית הספר לשוטרים. חברת פוליסיטי שבה שותפה שיכון ובינוי זכתה ב־2011 במכרז להפעלת מרכז ההדרכה של המשטרה- ב־2014 החל המרכז לפעול באופן רשמי. המדינה משלמת 140 מיליון שקל בשנה לשיכון ובינוי בעבור הפעלת מרכז ההדרכה של המשטרה. חברת פוליסיטי, שבבעלות חלקית של החברה , זכתה ב־2011 במכרז להפעלת מרכז ההדרכה של המשטרה בשיטת P.P.P שיתופי פעולה ציבוריים פרטיים), וב־2014 החל המרכז לפעול באופן רשמי) תקופת הזיכיון של פוליסיטי נקבעה ל־25 שנים בתשלום רבעוני של כ־35 מיליון שקל, ומחויבות החברה היא לתכנון, הקמה, הפעלה, תחזוקה, הדרכה ומימון הפרויקט).

הפרויקט מוקם ע”י 3 זרועות
מקבוצת שיכון ובינוי
קבלן ביצוע - שיכון ובינוי סולל בונה

הזרוע הקבלנית של שיכון ובינוי לביצוע פרויקטים של הנדסה אזרחית ובנייה בישראל. קבלן רשום בעל הסיווגים המרביים בכל תחומי פעילותה. קיימת כבר 94 שנים לאורך שנות קיומה הקימה סולל בונה פרויקטים וציוני דרך ונוף המשולבים בהיסטוריה הישראלית: קריית הממשלה בירושלים, בנייני האומה, יד ושם, מרכז הקונגרסים בירושלים, מלון הילטון ירושלים מלון הייאט ירושלים.

שותף - שיכון ובינוי זכיינות

חטיבת הזכיינות של שיכון ובינוי מובילה ומלווה פרויקטים מסוג PPP לכל אורך הדרך – החל בפרסום השלב הראשון של המכרז, המשך בשלבי המימון, ההקמה והתפעול וכלה במסירת הפרויקט חזרה לגוף המזמין. החטיבה מפתחת ומוציאה לפועל פרויקטים ושותפה גם בחלומות ארנונה.

יזם ושותף - שיכון ובינוי נדל"ן

חברת הנדל”ן המובילה בישראל. החברה עוסקת בייזום תכנון ובנייה של פרויקטים למגורים, בייזום בנייה של פרויקטים מסחריים ובהקמה וניהול של נכסים מניבים כולל מעונות סטודנטים, משרדים ומסחר. החברה, שהוקמה לפני קרוב ל 90 שנה , בנתה עד היום יותר מ-190 אלף יחידות דיור בכל רחבי הארץ ליותר ממיליון איש. לחברה עשרות אתרי בנייה פעילים ובהם כ 2500 יחידות דיור בתהליך בנייה ועשרות מ"ר של שטחים מסחריים.

מגה פרויקטים של
שיכון ובינוי
מעונות הסטודנטים
באוניברסיטת ת"א
המכללה
הלאומית לשוטרים
חלומות
פארק חדרה
רוצה לתאם פגישה וסיור בדירות? השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם האפשרי!

הרישום כפוף לתקינות המסמכים ועמידה בתנאי ההגרלה

-