להשכרת שטחי מסחר 6373*
אנחנו כאן, תמיד לשירותך!
רוצה לתאם פגישה וסיור במסחר? השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
icon phone
*6373
icon street
רח' דניאל ינובסקי 17, שכ' ארנונה ירושלים

פרויקטים של שיכון ובינוי, למה הם כל כך מבוקשים?

בית, דירה, זה הבסיס שאליו שואף כל זוג, כל משפחה. הדירה היא הנכס היקר כל כך, גם מבחינה חומרית אך גם מבחינה רגשית. בעסקה של רכישה אי אפשר להקל ראש ואין מקום לטעויות. אך מסתבר שגורמים מובילים מציעים חלופה לא פחות טובה, גם ללא בעלות! קוראים לזה שכירות לזמן ארוך. ואנו מתכוונים לפרק זמן שעד כה לא נחשב למקובל. איפה? לשיכון ובינוי פרויקטים ברחבי הארץ. וכעת נבין עוד, למה הם כל כך מבוקשים. 

 

שיכון ובינוי, חברה עם גב חזק 

דירות יש הרבה, אבל מותגי נדל"ן מהשורה הראשונה כבר קיימים הרבה פחות. ודירה איננה, עם כל הכבוד, מותג של נעלים או משקפיים או אופנה. אם אנחנו מקנים חשיבות לבושם שאנו קונים, למכנסי המעצבים, הרי שנרצה פי כמה וכמה לדעת שאת הנכס החשוב שבו נתגורר די הרבה שנים, מספקת לנו חברה שהיא מותג. בעלת גב חזק והרבה ניסיון. על מוניטין בתחום אי אפשר לוותר! במכירה, בהשכרה, זה לא משנה. כי הבית שלכם זה מי שאתם, לא משנה היכן גרים. 

 

שיכון ובינוי פרויקטים | חלומות ארנונה

רוצים איכות, סטנדרט בניה מוביל  

מותג בענף בניה, זה טוב ויפה. אבל גם במבט מקרוב, אפשר לראות שיש כאן משהו עוד יותר גדול. עוד יותר חשוב. סטנדרט בלתי מתפשר. אם יוצאים ובודקים את המגוון הרחב של פרויקטים של שיכון ובינוי, ניתן להיווכח שזו חברה שנמצאת בחזית. כל הפרויקטים מאופיינים בסטנדרט בניה מוביל ומתקדם. איכות ללא פשרות, בניה ירוקה חסכונית לדייר. וזה נכון לא רק לדירות שמוצעות למכירה. כך גם לגבי הנכסים שמוצעים לקהל, בהשכרה במודל הארוך והחדשני. 

 

מגוון פרויקטים ברחבי הארץ (גם בירושלים)

כחברה שהיא מותג, חברה גדולה שפועלת 85 שנים, משווקים ממש כיום מגוון רחב של פרויקטים, בכל הארץ. כלומר, כמעט בכל אזור שמושך אליו תשומת לב, יש לפרויקטים הנחשבים נוכחות. למשל, פרויקטים מחדרה ועד ירושלים. מהצפון ועד לדרום. ממזרח ועד למערב. רוצים לגור במקום הנכון בירושלים הבירה? שיכון ובינוי  מציעה את חלומות ארנונה, דיור להשכרה לט"א עד 10 שנים.