להשכרת שטחי מסחר 6373*
אנחנו כאן, תמיד לשירותך!
רוצה לתאם פגישה וסיור במסחר? השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
icon phone
*6373
icon street
רח' דניאל ינובסקי 17, שכ' ארנונה ירושלים

השכרת דירה בסטנדרטים שלכם

אם אתם נמצאים לפני הליך של השכרת דירה, קיימת חשיבות גבוהה שתבינו בשלבים הראשונים, מה חשוב לכם מאותה דירה, כאשר בין הדגשים החשובים והמשמעותיים בתהליך:

• גודל הדירה/ כמות החדרים – יש כאלה שיש להם דרישות פרטניות לגבי גודל הדירה ואצל אחרים, המיקוד יהיה בעיקר לגבי כמות החדרים בדירה.

• מיקום – יש כאלה שהחשיבות הגבוהה בהליך השכרת דירה תהיה לגבי העיר בה הדירה נמצאת. אחרים לא יתפשרו על שכונה ואפילו על הרחוב בו הדירה תהיה ממוקמת, על קירבה לשירותים קהילתיים ודרכי גישה נוחות.

• מצב הדירה – יהיו כאלה שישימו דגש משמעותי על מצב הדירה או שלא יתפשרו על פחות מדירה חדשה או משופצת, עבור אחרים יהיה מדובר בפרמטר פחות משמעותי.

• קומה – יש כאלה אשר תהיה להם דרישה פרטנית לגבי הקומה בה הדירה תהיה ממוקמת.

• תוספות – גג, מרפסת, חצר, הן רק חלק מהתוספות שיכולות להיות דרישות לגביהן בהליך חיפוש השכרת דירה. 

• שכר דירה – כמובן, שגובה שכר הדירה יהווה כפרמטר חשוב ובעל השפעה רבה על הבחירה – בהתאם לתקציב אותו מייעדים מחפשי הדירה עבור המטרה. 

 

השכרת דירה – שלב הבחירה

ככל שמבינים בצורה מעמיקה יותר את הדרישות והצרכים מהדירה, כך ניתן למקד יותר את החיפוש. 

יחד עם זאת, זה לא אומר שהיצע הדירות הפנויות להשכרה יהיה מותאם לדרישות ולכן, במקרים רבים ההחלטה הנכונה, תהיה להסתייע בחברת תיווך או חברה יזמית אשר מחזיקה בידע, בכלים ובקשרים אשר יאפשרו לה לסייע ללקוחותיה למצוא את הדירה אשר תספק מענה על הדרישות של המשכירים.

 

השכרת דירה | חלומות ארנונה

מעוניינים להשכיר דירה בשכונה יוקרתית בבירה?

אם אתם מעוניינים בהשכרת דירה בירושלים ולא רוצים להתפשר על פחות משכונה יוקרתית, הגעתם למקום הנכון. 

"חלומות ארנונה" היא שכונה מטופחת ואיכותית בירושלים, אשר מהווה כיעד אטרקטיבי עבור זוגות, משפחות ועבור כל מי שבקש לעצמו ליהנות מרמת חיים גבוהה וטובה ומדירה.

מוזמנים לעשות את הצעד הראשון והמשמעותי בדרך לדירת החלומות וליצור קשר כבר היום עם שיכון ובינוי – הצוות ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם במציאת הדירה המושלמת בעבורכם.