להשכרת שטחי מסחר 6373*
אנחנו כאן, תמיד לשירותך!
רוצה לתאם פגישה וסיור במסחר? השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
icon phone
*6373
icon street
רח' דניאל ינובסקי 17, שכ' ארנונה ירושלים

דירות להשכרה – מה חשוב לדעת?

דירות להשכרה – מה חשוב לדעתשכירת דירה הינה צעד משמעותי עבור כל אחד מאתנו ובין אם אתם סטודנטים, החלטתם לצאת הבית של ההורים או שפשוט אתם עוברים מדירה שכורה אחת לאחרת, כדאי שתהיו מודעים למספר פרמטרים חשובים בדרך לעצמאות.

ישנן המון דירות להשכרה במדינת ישראל ולכן תחילה חשוב להגדיר את מסגרת התקציבית שלכם בכדי לוודא שאתם עצמאיים גם מבחינה כלכלית ומסוגלים לעמוד בכל ההוצאות החודשיות. חשוב לציין כי שכירת דירה מלווה בהוצאות משמעותיות ולכן עליכם לקחת בחשבון את כלל ההכנסות אשר עומדות לרשותכם כגון משכורות, סיוע מההורים, מלגות וכדומה.

באמצעות מחשבונים לניהול תקציב באינטרנט תוכלו לרשום את כל הפרמטרים אשר גובים תשלום חודשי, החל משכר דירה, הובלת הציוד האישי שלכם, קניית רהיטים, חשבונות ועוד.

שיטה נוספת שיכולה להוות כעזר משמעותי עבורכם היא להכין רשימה מסודרת מראש, לדעת בדיוק מה התקציב שלכם אל מול העלויות השונות וכתוצאה מכך תדעו על אלו מאפיינים אתם יכולים להתפשר.

כיצד ניתן למצוא דירות להשכרה?

ובכן, מפני שבימנו מרבית התהליכים עבור חיפוש דירה הפכו לדיגיטליים, כדאי לברר באתרי האינטרנט השונים, ברשתות החברתיות ואם יש לכם אפשרות מומלץ לחפש אחר מתווך שיכול להציע לכם דירות השייכות למשרדו.

חשוב לדעת: מעמד חתימת החוזה

לאחר שמצאתם את הדירה המתאימה לכם, תידרשו לחתום על חוזה עם בעל הדירה. חשוב לזכור שכל דבר שתחתמו עליו במסגרת החוזה ישפיע עליכם מבחינה כלכלית ויחייב אתכם למשך כל תקופת השכירות. החוזה גם יכול להגן עליכם, ולכן עליכם לוודא שכל סיכום עם בעל הדירה מופיע גם בחוזה.

החוזה הוא מסמך משפטי לכל דבר ולעיתים הוא מנוסח בצורה לא ברורה. חשוב שתתעכבו לקרוא את כל הפרטים, תתייעצו ואל תתביישו לשאול את בעל הדירה אם משהו לא ברור.

במידה ואתם מעוניינים בדירה חדשה בעיר ירושלים, תוכלו לבקר באתר האינטרנט של פרויקט "חלומות ארנונה" מבית חברת "פינוי בינוי" ולהתרשם ממגוון דירות להשכרה לטווח ארוך. בפרויקט תוכלו לשכור דירה חדשה מהקבלן וכל זאת באחת מהשכונות היוקרתיות ביותר בעיר ירושלים.

הפרוייקט חלומות ארנונהנבנה על ידי שיכון ובינוי חברת הנדל"ן והתשתיות  המובילה בישראל ומציע מגוון הדירות 2-5 חדרים בשכונת ארנונה המרכזית בירושלים.