להשכרת שטחי מסחר 6373*
אנחנו כאן, תמיד לשירותך!
רוצה לתאם פגישה וסיור במסחר? השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
icon phone
*6373
icon street
רח' דניאל ינובסקי 17, שכ' ארנונה ירושלים

דירות להשכרה לטווח ארוך בירושלים

דירות להשכרה לטווח ארוך בירושלים בתקופה האחרונה אנו עדים למגמת הפיתוח של העיר ירושלים. חברת שיכון ובינוי יחד עם פרויקט "חלומות ארנונה" מספקות דירות להשכרה לטווח ארוך במטרה להעניק שקט נפשי ויציבות אידיאלית לשוכרים.

הפרויקט נבנה בשכונת ארנונה היוקרתית והוא מהווה כפתרון דיור ראשון מסוגו בעיר. דירות להשכרה לטווח ארוך בירושלים בפרויקט הנחשק כוללות 13 בניינים יוקרתיים, מעוצבים ומושקעים בשני מתחמים מרכזיים. הבניינים עצמם מתנשאים לגובה של 6 קומות ובהם תוכלו למצוא דירות 2 חדרים עד 5 חדרים לרבות דירות גן ופנטהאוז.

מעבר לעיצוב הרב שהושקע בלובי ובכל מתחם באופן פרטני, בקומת הקרקע יוקם אזור מסחרי מפותח ומתקדם שמטרתו לשמש את כל דיירי המתחם ולשדרג באופן משמעותי את השכונה וסביבתה.

לאילו זוגות ומשפחות הפרויקט מתאים?

הפרויקט החדש מתאים לזוגות צעירים ומשפחות אשר מעוניינים בהשכרת דירה לטווח ארוך ויחד עם זאת חפצים בסביבה מטופחת ודקורטיבית שמספקת מרכז מסחרי מפותח, שבילי גישה נוחים ומתקני גני ילדים חדישים. 

הפרויקט החדשני מאפשר והמבוקש מאפשר לזוגות והמשפחות השונות ליהנות מהסכם שכירות לטווח של עד 5 שנים יחד עם אופציה לחידוש החוזה בתום התקופה וכל זאת תוך כדי הפגת החשש שבסיום החוזה תהיינה עליית מחירים לא פרופורציונאלית. 

חשוב לציין, השקט הנפשי שהשוכרים מקבלים עקב השכרת הדירה לטווח ארוך הוא ייחודי במיוחד כאשר מדובר על פרויקט יוקרתי ומעוצב שנבנה בסטנדרט הגבוה ביותר. מגוון המתקנים הסביבתיים ומתחמי הבניינים נבנו על ידי קבלן הביצוע "סולל בונה" ותקן בניה ירוקה ייושם בכל חלקי המבנה שיאפשר ליהנות ממחייה בריאה וחסכונית במים וחשמל. 

פרויקט חלומות ארנונה דירות להשכרה לטווח ארוך בירושלים המוקם על ידי חברת "שיכון בינוי" הוא ללא ספק פורץ דרך בתחום הבניה ועולם הנדל"ן. המתחמים מושקעים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר, מפרטים טכניים מתקדמים (בלובי, חניה ובדירות עצמן) וחוזה שכירות נוח שמאפשר לדיירים לשכור את דירת החלומות שלהם מבלי לחשוש מפינוי באופן מפתיע או מעליית המחירים בכל שנה.