להשכרת שטחי מסחר 6373*
אנחנו כאן, תמיד לשירותך!
רוצה לתאם פגישה וסיור במסחר? השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
icon phone
*6373
icon street
רח' דניאל ינובסקי 17, שכ' ארנונה ירושלים

חווית מגורים מיוחדת: דירות חדשות להשכרה

יותר משליש מהאוכלוסייה במדינת ישראל שוכרת דירות ולא רוכשת אותן. השכרת דירה שהיא חדשה מקבלן מאפשרת לכם להנות מיתרונות רבים ומרביתנו אכן מעדיפים דירה חדשה מהניילון מאשר דירה יד שנייה. 

ישנה גישה שגויה שטוענת כי דירות חדשות להשכרה מקבלן הן יקרות יותר מאשר דירות יד שנייה. ובכן, לא תמיד זה נכון. במקומות בהם ישנו ביקוש גבוה לשכירת דירות, הפער הינו זניח וברוב הפעמים אף שווה למחירי הדירות יד שנייה. הסיבה העיקרית לכך היא שדירות יד שנייה יותר זמינות וזאת בשל הביקוש הגבוה לדירות מפרויקטים חדשים.

בניגוד לדירות ישנות, כאשר אתם שוכרים דירה חדשה שאף אחד לא גר בה אתם יכולים לעצבה על פי טעמכם האישי, לרכוש רהיטים חדשים ולייצר את האווירה הביתית שהייתם מעוניינים בה כל חייכם. בנוסף, זכרו שמדובר על דירה חדשה לחלוטין וכיוצא בזה אתם נהנים מחומרי הגלם החדשים ביותר, צנרת עדכנית שמעולם לא השתמשו בה, מזגן ומערכת חשמל שלמה חדשה ועוד.

בניגוד לכך, כאשר אתם משכירים דירה ישנה אינכם יכולים להיות בטוחים שהצנרת או המזגן לא יפסיקו לעבוד אחרי תקופה קצרה ויהיה עליכם לשלם על כך. בדירות חדשות מקבלן אתם מקבלים אחריות מלאה שכוללת תיקונים במידה וישנו נזק במבנה. 

דירות חדשות להשכרה | חלומות ארנונה

סביבת המגורים

אלמנט נוסף שכדאי לקחת חשבון כאשר אתם בתהליכי חיפוש דירה להשכרה הינו סביבת המגורים. אם את משפחה עם ילדים, בפרויקטים החדשים לרוב תוכלו ליהנות מגינה או פארק צמוד מפני שזהו הביקוש מצד השוכרים. גם מבחינת חניה או התשתיות השונות שנמצאות מסביבכן לרוב יהיו מעודכנות וחדשניות. 

"חלומות ארנונה" הינה חברת נדל"ן אשר מספקת דירות חדשות להשכרה בתנאים מעולים ובמחירים משתלמים. אם גם אם נמצאים בצומת דרכים ושואלים את עצמכם האם כדאי לכם לשכור דירה חדשה או ישנה, צרו עמנו קשר ואנו נפרט לכם לפרטי פרטים מדוע כדאי לכם לשכור דירה חדשה שתענה על כל הצרכים שלכם תוך כדי הדרכה והתייעצות על ידי הצוותים המקצועיים שלנו.

אז איך יוצרים קשר? https://www.arnonadreamsrent.co.il