להשכרת שטחי מסחר 6373*
אנחנו כאן, תמיד לשירותך!
רוצה לתאם פגישה וסיור במסחר? השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
icon phone
*6373
icon street
רח' דניאל ינובסקי 17, שכ' ארנונה ירושלים

דירה להשכרה מקבלן – כל מה שצריך לדעת

במדינת ישראל, למעלה מ-2.5 מיליון אנשים מתגוררים בדירות שכורות, כלומר מעל 30% מכלל האוכלוסייה. כמובן שגם בתחום השכרת הדירות ישנן המון אופציות שניתן לבחור מהן כגון דירות ישנות, דירות מפרויקטים חדשים ועוד. השאלה האמתית היא כיצד לבחור?

כאמור, בניגוד לסטנדרט הבסיסי של עולם השירות להשכרה בישראל, דירה להשכרה מקבלן מהווה פתרון מצוין ואידיאלי עבור אנשים אשר מעוניינים בדירות חדשות שעוד יש לעצב אותן מהיסוד בכדי שיבליטו את האווירה שאתם מעוניינים ליצור בבית ולהציג את הקו העיצובי שלכם.

כניסה לדירה חדשה הבנויה בבניה מודרנית, בעלת מרצפות רחבות, דלתות לבנות, הפכה למבוקשת ביותר בשוק הישראלי. קבלנים רבים ובהם חברת "חלומות בארנונה" מבינים את הצורך של אנשים לגור בתנאים ראויים וברצון לחזור לבית נעים וחדש כאשר המציאות היומית אינה פשוטה במדינתנו.

דירה להשכרה מקבלן | חלומות ארנונה

יתרונות מרכזיים

כתוצאה מכך, חברת "חלומות ארנונה" מספקת לכם אופציה של דירות להשכרה מקבלן לטווח ארוך ובאופן בטוח, יציב וכמובן משתלם מבחינה כלכלית. ישנם מספר יתרונות מרכזיים בהשכרת דירה בפרויקט כזה:

1. השכרה לטווח ארוך – כיום תוכלו למצוא את אופציית השכרה הדירה לטווח ארוך וכך לא לדאוג בכל סוף שנה שעליכם לחפש דירה חדשה. בחוזה סטנדרטי תוכלו לקבל דירה גם ל-5 ואפילו 10 שנים.

2. הנאה מדירה חדשה – בניגוד להשכרת דירה ישנה, כאשר אתם שוכרים ישירות מהקבלן אתם נהנים מריצוף חדש, שיש וחומרים גלם חדשניים במטבח, אמבטיה ומקלחת מודרניות ועוד המון פרטים שגורמים לנו להנאה שאנו חוזרים לבית חדש.

3. שכר דירה קבוע וללא משכנתא – מפני שאתם שוכרים לטווח ארוך, שכר הדירה נשאר קבוע. אינכם צריכים לדאוג שבכל שנה בעל הנכס יעלה את דמי השכירות וייאלץ אתכם להתמודד עם האפשרות לבצע מעבר דירה. בנוסף, מפני שאינכם רוכשים את הנכס, אינכם צריכים לקחת משכנתא ולשלם את הריביות לבנק, אתם מודעים לגובה השכירות החודשי שלכם – דבר שיספק לכם הרבה שקט נפשי.

דירה להשכרה מקבלן היא אופציה פופולארית ונכונה מבחינה כלכלית בימנו. אם גם אתם מעוניינים להשכיר דירה, צרו עם חברתנו קשר ואנו נשמח לספק לכם מידע נוסף בעבור הפרויקטים שבבעלותנו. 

אז איך יוצרים קשר? https://www.arnonadreamsrent.co.il