לתיאום סיור בשטח
אנחנו כאן, תמיד לשירותך!
רוצה לתאם פגישה וסיור בדירות? השאר פרטים וניצור עמך קשר בהקדם
icon phone
0733964810
icon email
Arnona-rent@shikunbinui.com
icon street
רח' חנוך אלבק 5, פינת שמואל לופו, שכ' ארנונה ירושלים

גם לכם מגיע – שכירות שנותנת שקט ויציבות

שכירות שנותנת שקט ויציבותהשכרת דירה היא פתרון דיור נהדר עבור רבים מאיתנו, אבל אתם בוודאי יודעים שיש בזה גם לא מעט בעיות. חלק מהבעיות נובעות מהטווח הקצר של השכירות. עד שמצאנו דירה שמתאימה לנו, במצב טוב ובמיקום איכותי ונגיש, החוזה המוגבל לשנה משאיר אותנו בחרדה קבועה שבקרוב נאלץ לחפש לנו דירה אחרת. כמה טוב לדעת שיש אפשרות להשיג שכירות שנותנת שקט ויציבות לטווח ארוך. לא תאמינו שזה אפשרי כאן אצלנו בירושלים!

שכירות במיקום אסטרטגי בעיר

אם עד עכשיו מיקום אסטרטגי בעיר היה נחלתם הבלעדית של מי שקנה דירות, היום זה אפשרי גם בשכירות. אצלנו תוכלו ליהנות מהשכרת דירות במיקום קרוב לציר תנועה מרכזי בעיר, שיוביל אתכם בקלות למקומות העבודה וליציאה מהעיר. כשתחזרו הביתה בקלות, תוכלו ליהנות מקרבה למקומות בילוי מרכזיים, כמו מתחם התחנה המתחדש, בתי הקולנוע החדישים של yes planet  והטיילת הנהדרת על שם שרובר. במתחם עצמו ישנן חנויות לנוחות התושבים, המקלות על איכות החיים. הקרבה לעיר העתיקה בירושלים היא הדובדבן שבקצפת – זוהי בחלט הטבה ששמורה רק למעטים. כאשר מקבלים דירה חדשה מקבלן לשכירות לטווח ארוך לא צריך לדאוג מהצפות ומרטיבות בקירות וכל שאר הנזקים שיכולות להיות קיימות דירות ישנות.

שכירות שנותנת שקט ויציבות לטווח ארוך

כל הטוב הזה לא יהיה שווה אם נדאג כל הזמן מתי נאלץ לפנות את הדירה ולעבור למקום אחר. שכירות שנותנת שקט ויציבות היא מצרך נדיר ובעל חשיבות עליונה עבור מי שבוחר באפשרות של שכירות דירה. אצלנו תוכלו ליהנות מחוזה שכירות לטווח רחוק למספר שנים עם אופציה להארכת החוזה למספר שנים נוספות. תוכלו להיכנס לדירות חדשות במיקום מצוין ולדעת שלא תצטרכו לעזוב את הדירה הנהדרת שלכם למשך מספר שנים. זה כל-כך מרגיע!

שכירות לטווח ארוך במחירים אטרקטיביים

מיקום מצוין ושכירות מרגיעה לטווח ארוך לא יכולים להיות שלמים בלי המחירים האטרקטיביים שאנו מציעים לכם. אצלנו בחלומות ארנונה – דיור להשכרה לטווח ארוך בשכונה היוקרתית בירושלים תוכלו ליהנות מכל העולמות ולהשיג שכירות שנותנת שקט ויציבות במחירים אטרקטיביים במגוון של דירות, החל משני חדרים ועד לדירות 5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. כל זה יכול להיות גם שלכם.